dalmatyńczyk

Jak skraść serca dziesiątek tysięcy internautów? Wystarczy być takim szczeniakiem, jak Wiley. Kiedy dalmatyńczyk pojawił się w nowym domu, jego właścicielka od razu zauważyła wyjątkowość psiaka. Wiley miał niezwykłe umaszczenie nosa. 

Dalmatyńczyk został gwiazdą w sieci

Internauci od razu zakochali się w psie. Obecnie psiak ma ponad 40 000 obserwujących w serwisie Instagram. Właściciele zastanawiali się, czy jego wyjątkowość z wiekiem nie minie. Tak się jednak nie stało. Nos pupila nadal zdobi… niezwykłe serce.

„Nie byłam pewna, czy będzie się trzymać.” – powiedziała Lexi Smith, właścicielka czworonoga.

Jego życie i podróże obserwują ludzie ze wszystkich stron świata. Mimo, że jest coraz starszy, coraz więcej osób go obserwuje. Dalmatyńczyk jest idealnym przykładem, że można nie tracić uroku nawet będąc dorosłym. Po zdjęciach widać, że jest to pies, który jest pełen radości życia i miłości do wszystkiego co go otacza. Lubi zabawę z innymi psami, uwielbia towarzyszyć Lexi Smith, swojej właścicielce i kocha górskie wycieczki.

GALERIA

Willey i jego nos na początku ich życia

Jak widać, obawy właścicielki, że nos z wiekiem nie będzie już pełen miłości, były niepotrzebne

Willey i jego wycieczki. Akurat tutaj nie widać jego wyjątkowego pyszczka, ale jego tył także jest niczego sobie

Szczenięca gapowatość chyba w nim trochę została

Życzymy psu i jego właścicielce wielu przygód oraz, żeby miłość wypełniała ich całe życie. Ale z takim nosem nie może być inaczej!

Zobacz także:

  1. MYŚLISZ, ŻE SĄ ŚLICZNE I MILUTKIE? TE SŁODZIAKI MOGĄ ZABIĆ!
  2. CZY TO MOŻLIWE?! NAJDZIWNIEJSZE HYBRYDY ZWIERZĄT JAKIE ZOBACZYCIE
  3. CO DRUGI PIES NA TO CIERPI! NIE IGNORUJCIE TEGO, BO ŹLE SIĘ SKOŃCZY