wyrzucił psa

Ludzie bywają gorsi od najgorszych potworów, o których kiedykolwiek słyszeliśmy. Potrafią być niezwykle bezduszni i okrutni, przelewają swoje negatywne emocje na niewinne i bezbronne zwierzęta. Tak też było z pewnym studentem z Indii. Wyrzucił psa z balkonu. Dodatkowo poprosił swojego kolegę, by nagrał ten bestialski czyn.

Wyrzucił psa z balkonu

Na nagraniu widoczny jest mężczyzna, który trzyma psa za skórę i podstępnie uśmiecha się do kamery. Bierze rozmach i wyrzuca zwierzę przez barierkę.

“To co najmniej kilka pięter, więc pies musiał być przerażony i bardzo cierpieć”

“To co najmniej kilka pięter, więc pies musiał być przerażony i bardzo cierpieć” – twierdzą przedstawiciele organizacji PETA w Indiach, którzy opublikowali wstrząsające wideo na swoim profilu na Facebooku.

Dwóch mężczyzn nie liczyło się z uczuciami niewinnego czworonoga i jeden z nich wyrzucił psa przez balkon dla zabawy. Policja skazała ich na pobyt w więzieniu oraz zawieszenie w obowiązkach studenckich. Niestety obaj bardzo szybko zostali zwolnieni za kaucją. Obecnie ukrywają się przed społecznym linczem w swoich rodzinnych miejscowościach.

Udało mu się przeżyć, ale nie może chodzić

 

Na nagraniu słychać, że zwierzę przeraźliwie piszczy podczas upadku. Ci, którzy zobaczyli, co się stało, natychmiast przybyli psu na pomoc. Udało mu się przeżyć, jednak do tej pory nie może on chodzić. Chociaż może to dziwić, psiak wciąż jest bardzo pogodny i merda ogonem na widok ludzi, którzy uratowali mu życie.

Nagrania nie umieszczamy ze względu na jego brutalność.

Wczoraj pisaliśmy o brutalnym spaleniu psów żywcem

Organizacja charytatywna na rzecz zwierząt Human Society International / India opublikowała dramatyczny wpis z nagraniem. Szokujące wideo pokazuje chłopców, wszyscy wyglądają na poniżej 18 lat, niosących trzy szczeniaki za ich tylne nogi na cmentarz. Młodzież zaczyna palić zwierzęta żywcem pod stosem wysuszonych gałęzi, patyków i worków, a gdy jedno ze szczeniąt usiłuje uciec, zostaje odepchnięte, przytrzymane i ponownie wrzucone w ogień.

Jeśli chcesz przeczytać, jaka kara spotkała nastolatków, kliknij TUTAJ.

Zobacz także:

  1. Pies i upał. Jak sprawić, żeby nie cierpiał i było mu lżej
  2. Bestie! Nastolatki spaliły żywcem szczeniaki! Film wrzucili do sieci
  3. Jeśli umrą te zwierzęta, Ty też umrzesz. Dbaj o nie