x factor

X Factor był niezwykle popularnym programem telewizyjnym w Polsce. Wielu Polaków zasiadało w sobotnie wieczory przed telewizory i śledziło losy uczestników. Wiele osób w nich się wybija, także jurorzy. Właśnie o jednym z nich jest ten artykuł. Postanowił pokazać swoje serce zwierzętom i przekazał na ich rzecz ponad 100 tysięcy złotych.

X Factor czy Mam Talent to programy typu reality show, w których o wygraną i karierę walczą przeróżni ludzi. Juror o którym mowa zaskoczył nas bardzo mocno, zawsze mieliśmy go za najbardziej chamskiego jurora, jakiego widzieliśmy kiedykolwiek. A tu proszę, taka miła niespodzianka. 

X Factor: juror programu przekazał na rzecz zwierząt 125 tysięcy złotych

Jurorzy takich programów zdecydowanie nie zarabiają małych kwot, jednak 125 tysięcy to bardzo duża kwota. Jeden z jurorów postanowił wesprzeć właśnie tak ogromną sumą potrzebujące zwierzaki. A o kim mowa?

Jest chyba najbardziej znanym i jednocześnie znienawidzonym jurorem amerykańskich i brytyjskich reality show. Wiecie już o kim mowa? O Simonie Cowell’u. 

Kim jest Simon Cowell? 

Simon Cowell jest jurorem wielu reality show, właścicielem wydawnictwa muzycznego i producentem kilku programów telewizyjnych. Jest wręcz gwiazdą światowego formatu. Urodził się w Londynie, ale jego kariera rozwija się na rynku brytyjskim i amerykańskim. Jest także odpowiedzialny za wypromowanie nieistniejącego już zespołu One Direction, w którego skład wchodzili m.in. Harry Styles, Zayn Malik czy Liam Payne.

Jeśli kiedyś obejrzałeś choć jeden odcinek z jego udziałem, wiesz, że do najmilszych on nie należy. Jednak to, co zrobił dla zwierząt, jak dla mnie, całkowicie z niego zdejmuje opinie “chamskiego jurora”. A wy co o tym sądzicie? Tym bardziej, że przekazał te pieniądze na konkretny i bardzo ważny cel. O tym, dlaczego to zrobił, przeczytacie poniżej.