york

York i shih tzu stały się ofiarą zwyrodnialca. Mężczyzna był niezwykle zły na zwierzęta i ich właścicielkę, w zemście postanowił je zabić w bestialski sposób. Grozi mu obecnie do 5 lat pozbawienia wolności. Sytuacja miała miejsce już ponad rok temu, ale dopiero teraz akt oskarżenia wpłynął do sądu. Mamy nadzieję, że odpowie za to, na jakie męczarnie skazał te zwierzęta. 

York i shih tzu mieszkające ze swoją właścicielką w Żarach. We wrześniu ubiegłego roku doszło tam do sytuacji, która nigdy nie powinna mieć miejsca. Sąsiad kobiety nie lubił zwierząt, postanowił je więc uśmiercić w bestialski sposób. Grozi mu kara bezwzględnego więzienia. 

York i shih tu ofiarami zwyrodnialca

62-letni mężczyzna mieszkający w Żarach miał duży problem ze zwierzętami, które żyły w pobliżu jego domu. York i shih tzu niezwykle denerwowały starszego mężczyznę, postanowił zatem je uśmiercić. Wybrał bardzo bolesny i okrutny sposób. Zastanawiamy się czym kierował się podczas tego? Nie mieści się nam to w głowach. 

Mężczyznę tak denerwowały psiaki, że na teren ogrodu należącego do kobiety, wrzucił kawałki mięsa nafaszerowane bromadiolonem. Wiadome także, że działał z celem uśmiercenia zwierzaków. 

– W tym celu wrzucił na teren ogrodzenia, na którym przebywały psy, jedzenie z zawartością preparatu zawierającego bromadiolon. Działał w zamiarze uśmiercenia zwierząt – informuje prokuratura rejonowa w Żarach.