zaginął pies

Zaginął pies – za każdym razem, gdy widzę takie ogłoszenie, pęka mi serce. W tej sytuacji niezwykle cierpi właściciel, ale to zwierzak jest narażony na wiele niebezpieczeństw i jest pozbawiony swojej ostoi bezpieczeństwa, którą jest jego opiekun. Ten mężczyzna też niezwykle cierpiał po zaginięciu czworonoga, ale nigdy nie stracił nadziei na jego odnalezienie. Jak widać, miał stuprocentową rację. Poznajcie wzruszającą historię Giorgiego i Jeorga. 

Zaginięcie psa należącego do Giorgiego Berejiania sprawiło, że mężczyzna przeżywał niezwykły dramat. Zresztą dla każdego właściciela, utrata czworonoga wiąże się z ogromnym bólem, nie ma znaczenie czy chodzi o śmierć, czy o zaginięcie.

Giorgi się nie poddawał i przez długi czas szukał swojego przyjaciela, ale po kilku latach stracił już praktycznie nadzieję. Wtedy wydarzył się cud. Poznajcie tę cudowną historię i obejrzyjcie nagranie z ich spotkania. Łzy wzruszenia gwarantowane. 

Zaginięcie psa było dla niego bardzo bolesne, szukał go latami

W minionym tygodniu ktoś zadzwonił jednak do mężczyzny, sugerując, że widział psa podobnego do Jeorga. Zwierzak miał się błąkać samotnie po ulicach. Giorgi niewiele myśląc, wsiadł natychmiast w samochód i pojechał pod wskazany adres.