Kiedy to zdjęcie psa trafiło do internetu wzbudziło dyskusję. Wiele osób zastanawiało się, co stało się psu ze zdjęcia i z czego wynika jego zdeformowany wygląd. Ludzie prześcigali się w wysyłaniu słów otuchy dla właściciela i chorego, biednego psa. Prawda jest dość szokująca.

Zdjęcie wzbudziło dyskusję

W listopadzie ubiegłego roku pewien użytkownik portalu Reddit zamieścił zdjęcie z dwoma szczeniakami. Zdjęcie bardzo szybko obiegło internet i stało się viralowe. Na zdjęciu widać dwa brązowe psy, jeden z nich ma wszystkie niezbędne rysy, ale coś w jego wyglądzie niepokoi. Przewiń na dół i zobacz, co wzbudziło aż taką ciekawość i współczucie internautów.

Analiza zdjęcia jest szokująca

Zdjęcie psa jest idealnym przykładem iluzji optycznej. Psu, który stał się gwiazdą internetu i wiele osób mu współczuło, nic nie jest. Jest całkowicie zdrowym psem – a iluzja została spowodowana nietypowym odwróceniem głowy przez czworonoga.

Czy wy też sądziliście, że psiak jest chory? Poniżej kilka zdjęć psów, które mogłyby cierpieć na tę samą chorobę, gdyby taka istniała.

Psy bywają żartownisiami

Psy bywają wytrawnymi żartownisiami. Często zachowują się tak, że ich zachowanie nas niepokoi – zupełnie bez przyczyny. Jednak nadal trzeba pamiętać, że pies nie umie powiedzieć, gdy coś go boli lub coś mu dolega. Nasza głowa w tym, żeby zauważyć u naszego pupila niepokojące objawy lub wiedzieć jak samodzielnie pomóc psu. Od naszej spostrzegawczości i reakcji często zależy życie naszego najlepszego przyjaciela.

Bohater artykułu

Zobacz także:

  1. Uważajcie na swoje psy i koty. 5 metrowy wąż nadal na wolności
  2. Lęk separacyjny u psa. Jak przeciwdziałać?
  3. Twój pies zjada kupy? Możesz sobie z tym poradzić