sunia

Trudno się o tym pisze, nie wiemy nawet, jak się za to zabrać, bo nasze serca pękły na kawałki i jesteśmy maksymalnie oburzeni. Pojawiła się informacja o makabrycznym czynie. Kompletny zwyrodnialec brutalnie zgwałcił psa. Internautka, która wrzuciła wpis pracuje jako wolontariusz w schronisku na Ukrainie. Sunia jest w krytycznym stanie.

Zwyrodnialec zgwałcił psa

Unona, sunia, która trafiła pod opiekę schroniska została brutalnie zgwałcona przez jakiegoś seksualnego zwyrodnialca. Jej stan po brutalnym ataku zoofila byłbardzo ciężki i  zagrażał jej życiu.

Sunia była w tragicznym stanie. Jak informowała Pani Daria, która nagłośniła tę sprawę, suczka cały czas krwawiła, a razem z krwią wypadały z niej kawałki mięsa. Musiała przejść transfuzję krwi od dwóch innych psów, weterynarze robili wszystko, żeby ją uratować. 

Sunia trafi do Polski?

Sunia ma trafić do Polski. Fundacja Ada, która zajmuje się pomaganiem potrzebującym psom, była gotowa na przyjęcie czworonoga pod swoje skrzydła. Najważniejsze było to, żeby ustabilizować stan suni i ograniczyć krwotok. W takim stanie transport psiaka nie wchodził w grę.