zgwałcił psa

Trudno się o tym pisze, nie wiemy nawet, jak się za to zabrać, bo nasze serca pękły na kawałki i jesteśmy maksymalnie oburzeni. 4 godziny temu pojawił się na Facebooku post informujący o makabrycznym czynie. Kompletny zwyrodnialec brutalnie zgwałcił psa. Internautka, która wrzuciła wpis pracuje jako wolontariusz w schronisku na Ukrainie. 

Mężczyzna zgwałcił psa

Unona, sunia, która trafiła pod opiekę schroniska została brutalnie zgwałcona przez jakiegoś seksualnego zwyrodnialca. Jej obecny stan jest bardzo ciężki i wciąż zagraża jej utrata życia.

Stan suni jest tragiczny. Jak informuje Pani Daria, która nagłośniła tę sprawę, suczka cały czas krwawi, a razem z krwią wypadają z niej kawałki mięsa. Obecnie trwa transfuzja krwi od dwóch innych psów, weterynarze robią wszystko, żeby ją uratować. Niestety prognozy są bardzo ostrożne. Wszyscy jednak wierzą, że suni uda się wyjść z tego piekła, w którym znalazła się przez jakąś bestię.

Pies trafi do Polski

Jeśli stan suni na to pozwoli, ma ona trafić do Polski. Fundacja Ada, która zajmuje się pomaganiem pomagającym psom, nadal jest gotowa na przyjęcie czworonoga pod swoje skrzydła. Teraz najważniejsze jest to, żeby ustabilizować stan suni i ograniczyć krwotok. W taki stanie transport psiaka nie wchodzi w grę.

“Totalna tragedia ,serce peklo mi dzisiaj kolejny raz na milion kawalkow jak zobaczylam Unone :'(
Sunia Unona moi Drodzy zostala zgwalcona przez jakiegoś totalnego psychola !!! 😠😠😠😠 aczkolwiek zupełnie inne slowa mi sie cisna na jezyk 😠
Kochani z sunia jest tragicznie ,nadal bardzo krwawi I razem z krwia wyplywaja kawalki miesa :'( …jest to najgorszy przypadek z jakim spotkalam sie od poczatku mojej pomocy schronisku I jestem zalamana , obecnie trwa transfuzja krwi od 2 innych pieskow,aby ja ratowac . Kochani modlcie sie za nia ,aby to przezyla,bo czekamy na nia w Polsce . Dr. Radoslaw z Ady I w tym przypadku wyrazil chec pomocy,wiec razem damy rade jej pomoc ,ale czy ona to przezyje 😭😭…od ostatnich kilku godzin o niczym innym nie mysle tylko o niej….bede Was informowala na biezaco co z sunia .” – pisownia oryginalna, wpis pochodzi z profilu Pani Darii, wolontariuszki ukraińskiego schroniska

Gdyby sytuacja miała miejsce w Polsce groziłoby mu więzienie

Zgodnie z nową ustawą dotyczącą ochrony zwierząt za czyn ze szczególnym okrucieństwem grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Kary za znęcanie się w przypadku braku znamion szczególnego okrucieństwa zwiększyły się z 2 do 3 lat.Zobacz także:

  1. Zwierzaki z zespołem downa. Ich widok rozczula [GALERIA]
  2. Twój pies był lub będzie operowany? Warto wiedzieć, jak się nim zająć
  3. Czy to już epidemia?! Uważaj na swojego psa