Trudno się o tym pisze, nie wiemy nawet, jak się za to zabrać, bo nasze serca pękły na kawałki i jesteśmy maksymalnie oburzeni. Pojawiła się informacja o makabrycznym czynie. Kompletny zwyrodnialec brutalnie zgwałcił psa. Internautka, która wrzuciła wpis pracuje jako wolontariusz w schronisku na Ukrainie. Sunia jest w krytycznym stanie.

Zwyrodnialec zgwałcił psa

Unona, sunia, która trafiła pod opiekę schroniska została brutalnie zgwałcona przez jakiegoś seksualnego zwyrodnialca. Jej stan po brutalnym ataku zoofila byłbardzo ciężki i  zagrażał jej życiu.

Sunia była w tragicznym stanie. Jak informowała Pani Daria, która nagłośniła tę sprawę, suczka cały czas krwawiła, a razem z krwią wypadały z niej kawałki mięsa. Musiała przejść transfuzję krwi od dwóch innych psów, weterynarze robili wszystko, żeby ją uratować. 

Sunia trafi do Polski?

Sunia ma trafić do Polski. Fundacja Ada, która zajmuje się pomaganiem potrzebującym psom, była gotowa na przyjęcie czworonoga pod swoje skrzydła. Najważniejsze było to, żeby ustabilizować stan suni i ograniczyć krwotok. W takim stanie transport psiaka nie wchodził w grę.

“Totalna tragedia ,serce peklo mi dzisiaj kolejny raz na milion kawalkow jak zobaczylam Unone :'(
Sunia Unona moi Drodzy zostala zgwalcona przez jakiegoś totalnego psychola !!! ???? aczkolwiek zupełnie inne slowa mi sie cisna na jezyk ?
Kochani z sunia jest tragicznie ,nadal bardzo krwawi I razem z krwia wyplywaja kawalki miesa :'( …jest to najgorszy przypadek z jakim spotkalam sie od poczatku mojej pomocy schronisku I jestem zalamana , obecnie trwa transfuzja krwi od 2 innych pieskow,aby ja ratowac . Kochani modlcie sie za nia ,aby to przezyla,bo czekamy na nia w Polsce . Dr. Radoslaw z Ady I w tym przypadku wyrazil chec pomocy,wiec razem damy rade jej pomoc ,ale czy ona to przezyje ??…od ostatnich kilku godzin o niczym innym nie mysle tylko o niej….bede Was informowala na biezaco co z sunia .” – pisownia oryginalna, wpis pochodzi z profilu Pani Darii, wolontariuszki ukraińskiego schroniska

Gdyby sytuacja miała miejsce w Polsce groziłoby mu więzienie

Zgodnie z nową ustawą dotyczącą ochrony zwierząt za czyn ze szczególnym okrucieństwem grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Kary za znęcanie się w przypadku braku znamion szczególnego okrucieństwa zwiększyły się z 2 do 3 lat.

Zobacz także:

  1. Seksualny zwyrodnialec wykorzystał niepełnosprawnego psa. Pomóżcie go znaleźć
  2. Myślał, że znalazł 4 małe kotki. Był w szoku gdy zaczęły dorastać
  3. Czy to już epidemia?! Uważaj na swojego psa