rasy psów

Rasy psów, a konkretniej problem wyboru tej odpowiedniej to zawsze trudny wybór. Okazuje się, że jeśli masz z tym problem, powinieneś zajrzeć do swojego horoskopu. Twój znak zodiaku powinien Cię zainspirować do odpowiedniego wyboru. Może wydać się to z początku dość zabawne, ale zdaniem naukowców i innych specjalistów jest to najlepszy sposób, aby znaleźć dla siebie psa.

Rasy psów powinny być dobierane według znaków zodiaku! Zszokowany? Sam sprawdź!

Co mówi o Tobie znak zodiaku?

  • Wodnik 

Zwykle sprawiasz wrażenie osoby zdystansowanej i niedostępnej. Kiedy będziesz poszukiwał idealnego psiaka, koniecznie weź to pod uwagę. Twój psiak powinien być tak samo rozważny, jak Ty. Powinien też wnieść do Twojego życia mnóstwo zabawy, szaleństwa i radości. Według specjalistów najlepszy będzie szczeniak rasy border collie ze względu na jego oddanie. 

  • Ryby

Czasem bywasz melancholijny, masz dusze artysty i jesteś wrażliwym człowiekiem. Bywają takie momenty w Twoim życiu, gdy dopadają Cię niekontrolowane ataki smutku i nie umiesz tego nikomu wyjaśnić. Po prostu już tak masz i tyle. W związku z tym wybierz psa bardzo radosnego, przyjaznego i towarzyskiego. Będzie to dla Ciebie najlepszy wybór, gdyż taki maluch wniesie mnóstwo radości w Twoje życie. Rozważ adopcje psa rasy beagle, pocieszy nawet największego smutasa na tym świecie. 

  • Baran

Jesteś żądny przygód. Uwielbiasz odkrywać nowe miejsca, zwyczaje. Dlatego potrzebujesz też psa, który będzie identyczny jak Ty. Zdaniem gwiazd idealnym psiakiem dla Ciebie będzie owczarek niemiecki. A może już masz takiego w domu? 

  • Byk 

Osoby spod tego znaku nie lubią zbyt wielu zmian w życiu. Preferujesz stabilizację i stałość. Jesteś spokojny i ułożony. Zamiast pójść na imprezę z przyjaciółmi z pracy, wolisz zostać w domu i poczytać ulubioną książkę. Kiedy będziesz podejmował decyzję o wzięciu psa, wybierz psa rasy golden retriver. Jest to pies równie oddany i spokojny, co Ty.