zoofilia

Zoofilia. Ten temat oburza, wiele osób nie jest w stanie uwierzyć w to, że takie sytuacje mają w ogóle miejsce. Fundacja Czarna Owca Pana Kota od wielu lat przygotowuje raporty podsumowujące kwestię traktowania zwierząt. Jakiś czas temu pojawił się na ich stronie raport z przyjrzenia się wykorzystywaniu psów w służbach mundurowych. Dzięki ich działaniom można sprawdzić, jak naprawdę wygląda sytuacja zwierząt w Polsce i na świecie. 

Wykorzystywanie seksualne zwierząt

Czarna Owca Pana Kota zebrała także w jeden artykuł informacje o badaniach na temat zoofilii. Według badań z 1948 i 1953 roku blisko 8% męskich mieszkańców USA, czyli 12 milionów mężczyzn, przynajmniej raz miało kontakt seksualny ze zwierzęciem. Na wsiach ten odsetek wzrastał do 40%. Badania zostały powtórzone w 1974 – wtedy Morton Hunt przeprowadził badanie wśród kobiet i mężczyzn. Wtedy wyszło, że blisko 2% kobiet i 7% mężczyzn dopuszcza się takich czynów. 

Redaktorzy pisma Journal Sexual Medicine podali natomiast, że badania przeprowadzone w Brazylii, wykazały, że 34% mieszkańców tego kraju współżyje ze zwierzętami. Także w przypadku Brazylii widać, że odsetek wzrasta poza miejskimi aglomeracjami. 

Zoofilia – strony internetowe z zoofilią

Największy serwis zoofilski (celowo nie wymieniamy nazwy) gromadzi obecnie blisko półtora miliona użytkowników. Nie jest to jedyna strona tego typu. Jednak jest ona najpotężniejsza i z niej korzysta najwięcej zwyrodnialców. Na takich strona użytkownicy wymieniają się nielegalnymi i okrutnymi zdjęciami oraz filmami przedstawiające akty seksualne ze zwierzętami. Tych stron w sieci naprawdę jest dużo, nie trzeba nawet przechodzić do tzw. darknetu, czyli części Internetu, która jest całkowicie anonimowa. Zwykłe wyszukiwanie w serwisie Google wystarcza niestety. 

Zoofilia w Polsce

Niestety w Polsce też takie sytuacje mają miejsce. Ostatnio pisaliśmy np. o 39-letnim narkomanie, który dopuszczał się brutalnych czynności wobec swojego psa

6 lat temu także było głośno o tym temacie w mediach, ale zwłaszcza lokalnych. Przed Sądem Rejonowym w Krośnie stanął mężczyzna, który według zeznań jego córki, dopuszczał się obcowania seksualnego ze swoim psem. Córka wspomina, że pierwszą zwierzęca ofiarą jej ojca był pies, samiec. Ona sama nakryła go po raz pierwszy w dość dwuznacznej sytuacji. Jednak mężczyzna niewiele sobie z tego robił, tłumacząc, że nic złego się nie dzieje. Zdaniem kobiety seksualne znęcanie się nad zwierzętami nie było incydentem. Twierdzi, że jej ojciec wykorzystywał seksualnie też psa jej dzieci, które widziały niektóre sytuacje. Mężczyzna jednocześnie był uzależniony od alkoholu. 

Wstydzę się, chociaż wszyscy sąsiedzi wiedzą o upodobaniach ojca. Nie mieści mi się w głowie, jak człowiek może w ten sposób traktować zwierzę – skomentowała córka.

Z tym komentarzem pozostawimy cały artykuł. Brak nam innych słów. 

Zobacz także:

  1. Zwyrodnialec głodził i brutalnie katował swoje psy. Sprawę zgłosiła jego żona
  2. Bestialsko zabite psy, 10 tysięcy nagrody. Sadystka złapana
  3. Znaleziono ponad 400 martwych zwierząt. Winny? Jak zwykle człowiek