Zwierzę pod wpływem narkotyków

Zwierzę pod wpływem narkotyków było w naprawdę złym stanie. Gdyby nie interwencja mężczyzny, zwierzę najprawdopodobniej by nie przeżyło. Nigdy nie należy zwierzętom podawać środków psychoaktywnych – narkotyków, leków, ani innych używek. Ta historia was w tym utwierdzi.

Znaleziono zwierzę pod wpływem narkotyków

Sytuacja miała miejsce dwa lata temu. Kiedy policjanci dowiedzieli się, że Joshua West złamał zasady warunkowego zwolnienia i przebywał w hotelu. Funkcjonariusze od razu udali się na miejsce pobytu mężczyzny. To, co zastali w pokoju hotelowym wprawiło ich w osłupienie. 

W pokoju znajdował się pies, który był pod wpływem silnych środków psychoaktywnych. 

Policjant zawiózł psa do weterynarza

Jeden z funkcjonariuszy niezwłocznie zabrał czworonoga mężczyźnie i zawiózł go do kliniki weterynaryjnej. Po dokładnych badaniach, wyniki wykazały, że w krwi zwierzaka znajduje się heroina i metaamfetamina. Obie te substancje są silnie uzależniające. 

Bubba, bo tak miał na imię psiak, miał wykonane płukanie żołądka i jak stwierdziła weterynarz Katie Ingram, psiak nie uzależnił się od tych środków i po oczyszczeniu organizmu szybko zaczął wracać do zdrowia. Nie został jednak zwrócony poprzedniemu właścicielowi i trafił pod opiekę miejscowego schroniska. 

„Bubba dobrze się przystosował i jest ulubieńcem pracowników. Lubi towarzystwo i jest wiele osób chętnych na jego adopcję,” – mówi Katie Ingram

Policjant chciał się spotkać z psiakiem

Kilka dni po uratowaniu czworonoga, jego wybawca postanowił go odwiedzić. Zastanawiał się czy pies go zapamiętał. Jednak reakcja psiaka zaskoczyła wszystkich, z wielką radością i entuzjazmem rzucił się na swojego wybawce. 

Zwierzę pod wpływem narkotyków

Zobacz także:

  1. Te zwierzaki w Polsce niedługo wymrą całkowicie. Musimy coś zrobić
  2. Pies konał dobę na ulicy. Urząd wiedział, nie pomógł cierpiącemu zwierzęciu
  3. Jak pies z kotem, czyli pies i kot w jednym domu. Tak czy nie? Odpowiadamy