zwierzęta

Mało rzeczy jest nas w stanie zaskoczyć, ale to przeszło samo siebie. Przyznajemy, że zwierzęta dokonujące różnych zbrodni, zrobiły na nas spore wrażenie. Zwierzęta mają wiele talentów – niektóre umieją jeździć na skuterze, inne ratują życia ludziom, jeszcze inne mówią. Te zwierzaki akurat postanowiły zostać gwiazdami świata przestępczego. 

Zwierzęta ukradły samochód

Całe zajście miało miejsce w sierpniu 2011 roku, w Kolorado. Ron Cornelius spał sobie smacznie w swoim domu, kiedy usłyszał huk. Wybiegł na zewnątrz i odkrył, że SUV jego sąsiada zderzył się z jego skrzynką pocztową. Mężczyzna poczuł się jeszcze bardziej zaszokowany całym zajściem, gdy odkrył że pojazd prowadzony był przez czarnego niedźwiedzia. Jak się okazuje niedźwiedź szukając pożywienia włamał się do samochodu i niechcący przestawił bieg. 

Ptak zatrzymał ruch na ulicy

Sierżant Zoe Parnell z Devon poczuła się zakłopotana, gdy dostała doniesienie o Emu wędrującym po krajowej drodze. Jak sama przyznaje, myślała że osoba zgłaszająca ten nietypowy przypadek przesadza. Spodziewała się zastać indyka. Jednak kiedy dojechała na miejsce i ujrzała prawdziwego Emu, nie mogła uwierzyć. Według mieszkańców Barnstaple, zwierzę próbowało włamać się do prawie każdego napotkanego na swej drodze domu. 

Leniwiec napadł na restauracje

W grudniu pewna kawiarnia na Kostaryce dostała niespodziewanie nowego pracownika. Kiedy wszyscy przyszli do pracy, zastali włamywacza w postaci leniwca. Po obejrzeniu nagrań z kamer, okazało się że zwierzę  przedostało się do środka przez bramę główną ogrodzenia. Właściciele restauracji uznali, iż zwierzak jest za młody by u nich pracować i wypuścili go na wolność.

Kot Robin Hooda

Pewnego dnia właściciel firmy marketingowej, Stuart McDaniel  odkrył że w jego biurze, tuż przy szklanych drzwiach, znajduje się plik banknotów. Osobą przesiadującą na stałe w sąsiednim pokoju był kot o imieniu Sir Whines-A-Lot, będący biurową maskotką. McDaniel szybko odkrył, że klienci bawili się z kotem i wkładali banknoty przez szczelinę w drzwiach a następnie obserwowali, jak kociak próbuje je wyciągnąć i złapać. Mężczyzna dostrzegł okazję do tego, by z zabawnej kradzieży pupila zrobić coś ciekawego i zabawnego. W związku z tym rozpoczął kampanię online i zaczął przekazywać zdobyte przez zwierzaka pieniądze do schroniska dla bezdomnych zwierząt. 

Ptak ujarzmił nożownika

W 2016 roku policja w Vancouver próbowała obezwładnić mężczyznę grożącego przechodniom nożem. Policjanci dostali pomoc od jednego z lokalnych zwierzaków. Ptak należący do jednego z mieszkańców, podleciał niespodziewanie do nożownika i wyrwał mu narzędzie potencjalnej zbrodni. Canuck, bo tak miał na imię wykazywał już wcześniej przejawy zainteresowania lśniącymi przedmiotami. Jednak nie zdarzyło mu się dotąd niczego ukraść. 

Zwierzęta porywające bieliznę

Pewni ludzie postanowili adoptować kociak. Zwierzak żył wcześniej na wolności i trudno mu było się przestawić na życie w domu. Dlatego też uznali, że pupil będzie mógł wychodzić na dwór. Bardzo się ucieszyli, kiedy okazało się że maluch wraca za każdym razem do swojego domu.

Któregoś razu przeżyli mocne zdziwienie, kiedy zobaczyli kota niosącego bieliznę. Okazało się, że zwierzę włamuje się przez otwarte okna do czyichś domów i kradnie czyjąś bieliznę, rękawiczki, czapki po czym się przynosi wszystko do swojego domu.

Dowcipna ośmiornica

Ośmiornica o imieniu Otto była znana wśród pracowników jednego z lokalnych ogrodów zoologicznych, jako ta zabawna, która lubiła nietypowe rozrywki. Mimo to kiedy przez trzy dni z rzędu wysiadał prąd, nie podejrzewali o to ośmiornicy. Dopiero którejś nocy udało się ustalić winowajcę. Okazało się, że Otto kołysał się na skraju zbiornika i strzelał strumieniem wody, bezpośrednio w reflektor.

Mewa kradła frytki

Nikogo nie dziwi fakt, że mewy lubią kraść jedzenie na plaży i w ten sposób zdobywają pożywienie. Jednak pewien ptak postanowił pójść o krok dalej. Odkrył, że niedaleko plaży znajduje się bar z frytkami na wynos. Od tamtej pory zaczął przylatywać do tego miejsca i wykradać pojedyncze frytki i je zjadał. 

Potwór pod łóżkiem

Baliście się potworów, jak byliście dziećmi? Wyobraźcie sobie, co musiał czuć mężczyzna który odkrył, że pod jego łóżkiem takowy się znajduje. Któregoś wieczora do sypialni wślizgnął się krokodyl, który poczuł się tam na tyle bezpiecznie, że postanowił zostać na noc.

Zwierzęta wpadły w szał zakupowy

W grudniu 2016 roku policja zatrzymała rodzinę bobrów, które próbowały zrobić zakupy świąteczne. Widocznie zwierzaki próbują brać z nas przykład i w ten sposób robić zapasy pożywienia na zimę. 

Małpa terroryzowała mieszkańców

Pewien małpi mieszkaniec Pendżaby postanowił znaleźć interesujący sposób na zdobycie pożywienia. Znudziło mu się powiem samodzielne szukanie jedzenia i uznał, że ma od tego ludzi. Co prawda mieszkańcy niezbyt chętnie przyjęli tą propozycję biznesową, więc rozwścieczona małpa postanowiła rzucać w nich kamieniami i nękać dotąd aż dostanie swoje pożywienie. 

Zwierzęta szpiegujące

W 2015 roku mieszkaniec wioski Manwal w Indiach, znalazł gołębia z dziwnymi oznaczeniami na całym ciele. Zszokowany jego stanem postanowił zanieść nowego przyjaciela do komisariatu policji. Funkcjonariusze zdjęli dziwne oprzyrządowanie i odkryli w środku karteczkę z informacjami w języku urdu. Policja obawiała się, że gołąb jest szpiegiem. Po dokonanym prześwietleniu zwierzaka, nie wykryto żadnych ukrytych kamer. 

12 Zabawne zbrodnie, których nie znaliście, zostały popełnione przez zwierzęta
Zwierzęta ukradły samochód
Emu przechodzi przez drogę w Australii
Ptak zatrzymał ruch na głównej ulicy

Dwupalczasta lenistwo jedzenie w Omaha Zoo
Leniwiec napadł na restaurację
kot i pieniądze
Kot Robin Hooda
Wrona je ciastko
Ptak ujarzmił nożownika
Ginger Cat siedzi w pościeli wyrzuconej z suszarki
Zwierzęta porywające bieliznę
Ośmiornica
Dowcipna ośmiornica
Mewa nad brzegiem morza wyciągnęła kawałek chleba z torby z jedzeniem z wczasowiczami
Mewa kradła frytki
krokodyl otwarte usta w wodzie z refleksji
Potwór pod łóżkiem
Bokser montowany w stylu vintage (taksidermy).
Zwierzęta wpadły w szał zakupowy
Portret małpy Rhesus z jęzorem wystaje
Małpa terroryzowała mieszkańców
Widok z przodu twarzy gołębia skalnego twarzą w twarz. Gołębie gołębi tłoczą się na ulicach i placach publicznych, żyjąc na wyrzuconych pokarmach i ofiarach ptaków.
Zwierzęta szpiegujące

Zobacz także:

  1. Kilkanaście niesamowitych psów, które pobiły rekord Guinnessa. Będziesz zaskoczony
  2. Kości zwierząt w paście do zębów, rybie łuski w cieniach, to niestety nie wszystko
  3. Dowody na to, że Twój pies jest mądrzejszy od Ciebie